Suveräänsusliikumise "Tark ja Terve Eesti" (TTE) eesmärk on Eesti suunamine demokraatliku riigi teele, kus kehtiks de facto rahvavõim.

Sinu kandidaat EL parlamenti – 166

Avaldatud 5. mai 2019 | asub teemas - Uudised

Põhilised teemad, millele EL parlamendis panustan:

• Seisan sõnavabaduse eest –soovin lõpetada masintsensuuri juurutamise Euroopa Liidus. Vaba internet on kaasaegse vabaduse garantii. Väljast ei tohiks tulla eestlastele ütlema, kas on lubatud iseseisvalt mõelda ja keda ning mille alusel on täna kohustuslik aktsepteerida.

• Maaelu toetamine ja võimaluste võrdsustamine piirkonniti, millest tulenevalt tugevneb/taastub ka rahvusriikide iseteadvus, kaitsetahe ja kaitsevõime.

• Kohaliku vastutustundliku ettevõtluse esindamine piirkondades, mille alla jäävad nii taaskasutuse ja loodushoiuteema ning puhta ja täisväärtuslik toidu osa.

• Euroopa immigratsioonipoliitika kujundmine sellisel moel, et põliselanikud jääksid omal maal peremeesteks ning peatuks ja väheneks Euroopa islamiseerumine.

• Soovin hea seista ka selle eest et Euroopa masinavärgis ei põleks raha mõttetute ametnike ja komisjonide töös ning riikidel, sh Eestile, jääks rohkem otsustusõigust tulenevalt kohalikest eripäradest.

• Praegu loodav koalitsioon, kus oli lootus alalhoidlikule eurokriitilisusele, deklareerib selgesõnaliselt, et Eesti peab edaspidigi kuuluma euroliitu ja NATO-sse, mina aga ütlen et arvestada tuleb ka sellega et Euroopa Liit võib laguneda kiiremini kui keegi karta oskab. Selliste lubaduste andmisega tuleb meil olla ääretult ettevaatlik ja mõista, et oluline on mõelda edasi eksisteerimisele koostöös Kesk-Euroopa riikidega. Tuleb hinnata lahkumisega seonduvad ohud ja kulud ning ei tohi välistada edaspidist väiksemat ja hoopis teistsugust liitu, mis annaks võimaluse säilitada meie suveräänsus ning võimalikult valutult toime tulla lahkumisega kaasnevate mõjudega.

• Pean oluliseks, et ei toimuks üleregulatsiooni. Üks inimene – selge sõna ja sirgeselgne suhtumine võib muuta maailma.

TTEesti