Suveräänsusliikumise "Tark ja Terve Eesti" (TTE) eesmärk on Eesti suunamine demokraatliku riigi teele, kus kehtiks de facto rahvavõim.

Piirid kinni ja islamipagulased koju tagasi!

Avaldatud 20. aug. 2017 | asub teemas - Artiklid

Viimase nädala sündmused näitavad, et on viimane aeg lõpetada islamipagulaste sissetoomine ja hoidmine Euroopa riikides. Islamism ideoloogiana on ületanud igasugused tsiviliseeritud ühiskonnas talutavad piirid ning peab Euroopast saama välja juuritud, koos Lõuna-Euroopa piiridelt saabuva metslaste massiga, kes seda ideoloogilist usku nagu viirust endaga kaasas kannab!

Euroopa riikide valikud on piiratud vasakäärmuslastest valitsejate poolt, kelle jaoks piiride sulgemine võrdub nende utoopiaühiskonna idülli lagunemisega. Ka meie riigis on selliseid. Alles eile saime lugeda sotsist siseministri Andres Anvelti arvamust, et piiride sulgemine on võidu andmine! Loomulikult piiride sulgemine tähendaks reaalsuse võitu, vôitu vasakliberaalide utoopiariigi üle, ja seda ei saa endised kommunistid/tänased vasakliberalistid ju kuidagi lubada.

President Kaljulaid´i abitu seisukohavõtt ja tragöödia tegelike põhjuste (Soome valitsuse islamipagulasi soosiv poliitika) mahavaikimine näitab, et ka meil puuduvad vastutustundlikud poliitikud, kes täna suudaks Eesti rahvast sellise tragöödia eest kaitsta.

Aitab! Me ei pea ootama, kuni Tallinna tänavatel veri voolama hakkab! Aeg on tegutseda ja võtta resoluutselt suund igasuguse islamiterrorismi eelduste sissetoomise lõpetamiseks! Pagulased, kes pärit Lõuna- Euroopa piirilt ja tunnistavad islamit, olgu Eestist jäädavalt kadunud!

Isikud, kes Eesti valitsuses ja avalikus meedias sillutavad viienda kolonnina teed moslemipagulaste sissetoomisele, on otsesed kaasosalised paratamatult järgnevatele terroritegudele! Need isikud tuleb panna vastutama koos kurjategijatega ühe kohutupingi taha! Neil ei tohi olla kohta võimu juures ega Eesti rahva tuleviku otsuste juures!

TTEesti